אודות

תוכן וטכנולוגיה (ועוד כמה דברים) בתודעה אחת

הגעתם לאקספרימנט דוט אפס, הבלוג של מאור ברזני, בעיקר בענייני וורדפרס, אבל לא רק. יהיו פה כל מיני דברים, אז תתעדכנו.

(מומלץ גם להירשם לפיד רסס).

** זמין להצעות עבודה ופרויקטים **

יליד אמצע שנות ה-70. גולש ברשת ומתעסק עם מחשבים עוד מהתקופה שאנשים עבדו עם מחשבי XT ומערכת הפעלה DOS ושהגלישה ב"אינטרנט" היתה דרך BBS-ים (גם הפעלתי BBS בימים ההם, איזו היסטוריה טכנולוגית רחוקה) עם מודמים dialup ובמהירות 2,400bps…(למי ששואל את עצמו מה זה מהירות  2,400, תחשבו שבשביל להוריד למחשב תמונה קטנה שהיום יורדת בשבריר שניה, היה צריך לחכות 2-3 דקות…) עוד לפני כן, כשהייתי קצת יותר צעיר כתבתי קצת בבייסיק ואפילו ציירתי עם צב הלוגו יהלומים בעזרת לולאות מעושרים בתוך מעושרים.

מתי שהוא אחרי כן הגעתי ללמוד מדעי המחשב וביואינפורמטיקה, שם קשקשתי כמה שורות בג'אווה, אבל זה נמאס לי אחרי שנה אז פרשתי והלכתי ללמוד פילוסופיה, מזרח אסיה, מגדר וקצת פסיכואנליזה במדעי הרוח. אפילו סיימתי עם תואר ראשון. כשמעניין, מעניין.

בתחילת 2009 נכנסתי גם לעולם הבלוגים, פיתוח ובניית אתרים עם וורדפרס, אופטימיזציה קידום אתרים וכל שאר הדברים האלה שמתעסקים איתם היום. למדתי גם בקורס פיתוח ב-PHP והקמתי מספר אתרים, את חלקם תוכלו לראות באתר הפורטפוליו שלי (אתר זמני, עד שיהיה זמן לבנות אתר מפורט יותר)- www.TechnCcraft.co.il.

עד אביב 2009 שימשתי כעורך ראשי ומנהל התוכן של zooza, אתר הכושר של ישראל.

לפני כן הייתי כשנתייים בתפקיד עורך ומנהל הקהילות (זצ"ל) ב-nrg-מעריב (אולי באמת פעם אכתוב משהו על התקופה הזו, בינתיים הנה לינק לשברי עמוד מתוך ארכיון האינטרנט)

בשנת 2012 הקמתי את קבוצת הפייסבוק "וורדפרס – הקבוצה החדשה" לטובת סיוע ותמיכה בנושאים שונים סביב עולם אתרים מבוססים וורדפרס. כיום זו קבוצת הפייסבוק הגדולה ביותר בנושא זה (עם מעל 20,000 חברות וחברים בקבוצה).

בנוסף לעולם התוכן והקהילות, עוסק גם שנים רבות בתחום המחשבים והטכנולוגיה, בין לבין עברתי גם בשני סניפי אינטל, בחנות ומעבדת מחשבים (רומן שהחל בגיל 16 ועד היום לא הסתיים לגמרי) וגם עם לקוחות במתן ייעוץ, שירותי הדרכה אחד על אחד באתר הלקוח, תמיכה ופתרונות מחשוב ורשתות לאנשים פרטיים ולעסקים.

מחובר ברבדים שונים לעולם הרוח וההתפתחות העצמית. בין השאר העמקה של 3 שנים ב"קורס בניסים" בלימוד ובסיוע, ויפאסאנה, רייקי, לימוד קריאה בכף היד ועוד.

חובב גם צילום (למרות שזה תחביב שקצת נזנח, אבל החיידק נמצא אי שם בפנים).

ב-2006 יוזם וממארגני ציון היום הבינלאומי למאבק בהומופוביה (הבנ"ה-IDAHO), לראשונה בישראל. יום זה מצוין ברחבי העולם מדי שנה ב-17 במאי. (למרבה הצער, אתר האינטרנט הישראלי של הבנ"ה "מת" בינתיים). לכבוד הבנ"ה 2010 נבנה מחדש ועלה לאוויר אתר האינטרט הישראלי של הבנ"ה.

מישהו בכלל קרא עד פה? אם אכן כך וגם יש לך מה להגיד לי, אפשר ליצור איתי קשר. מבטיח לענות, אבל לא יכול להתחייב שזה יהיה מהר, כי יש הרבה פניות.

Creative Commons Licenseהתוכן באתר הינו מקורי (אלא אם צוין אחרת) ומופץ תחת רישיון ייחוס-שימוש לא מסחרי-שיתוף זהה 2.5 ישראל של Creative Commons.

TechnoCraft - פתרונות אינטרנט


אֶקְסְפֶּרִימֶנְט דוֹט אֶפֶס - וורדפרס, תוכן, טכנולוגיה ועוד כמה דברים - מופעל באמצעות WordPress | פתרונות אינטרנט